Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Kosov

Prapaskenat e dështimit të takimit ndërmjet Thaçit dhe Vuçiqit në Bruksel

By September 7, 2018

Një diplomat ndërkombëtar i cili ishte i pranishëm në gjithë ngjarjen që u zhvillua sot brenda...

More Posts

Facebook

Populare

To Top