Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Shqiperi

Grabiste me armë karburantet, kapet i shumëkërkuari në Sarandë

By March 31, 2018

I arrestuari ishte shpallur në kërkim nga policia për grabitjen me armë të dy karburanteve dhe...

More Posts

Facebook

Populare

To Top