Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Teknologji

HTC lanson Exodus 1, telefonin e parë që mbështet kriptovalutat

By October 23, 2018

HTC ka lansuar telefonin Exodus 1, i cili është telefoni i parë ndonjëherë i dedikuar për...

More Posts

Facebook

Populare

To Top