Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Fun

Gjyshja shqiptare pushton rrjetet sociale, shikoni si vallëzon me këngën e Taynas

Një video mjaft interesnate është duke qarkulluar nëpër rrjetet sociale.
Aty shihet një gjyshe e cila e ‘rexh’ vallëzimin me këngën e reperës së njohur nga Prizreni, Taynas.

Edhe pse në moshë Gjyshja largon nga skena nipin e saj për ta marrë atmosferën në dorën e saj. Kaq bukur vallëzon ajo me muzikë rep.

Për me tepër shikoni videon qe ka ‘pushtuar’ rrjetet sociale.

Continue Reading
You may also like...

Facebook

Trending

To Top