Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Fun

Humb durimin duke pritur, motoçiklisti shkatërron semaforin në Kinë (Video)

Një motoçiklisti që iu sos durimi duke pritur, ka shkatërruar semaforin në mes të rrugës. Ngjarja ndodhi në Kinën qendrore.

36-vjeçari, i identifikuar me emrin Xin, ndjeu se po priste shumë ndërsa semafori ishte me të kuqe dhe vendosi që ta merrte situatën vetë në duar.

Ai u filmua duke shkuar tek semafori dhe më pas e shkul në mënyrë të dhunshme.

Motoristi kishte pritur në semafor rreth dy minuta para se ti sosej durimi.

Ai i tha policisë se para incidentit ishte i përfshirë në një debat me një mik dhe ishte në gjendje të keqe shpirtërore.

Continue Reading
You may also like...

Facebook

Trending

To Top