Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Fun

Luftë e ashpër mes gjelit dhe qenit, shikoni kush fiton

Në videon më poshtë do ta shihni një luftë të ashpër mes gjelit dhe qenit.
E pabesueshme edhe siç mund të tingëllojë, por gjeli ia del që ta mposhtë qenin.

Qeni duket se në fund frikësohet nga gjeli i ashpër dhe fillon të ikën nga ai, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni luftën e tyre:
https://www.facebook.com/GazetaExpress/videos/10155277327521711/

Continue Reading
You may also like...

Facebook

Trending

To Top