Connect with us

Shpejt dhe Sakt

Magazin

Rita lanson këngën e re të premten, ndërsa albumi “Phoenix” vjen në nëntor

Rita Ora e ka paralajmëruar këngën e re, të cilën do ta lansojë të premten.

Shqiptarja me famë botërore e ka publikuar një video në rrjetet sociale duke u treguar fansave se çfarë të presin.

“Let You Love Me” titullohet kënga e re e 27-vjeçares, e cila do të jetë pjesë e albumit “Phoenix”.

Albumi i shumëpritur i ritës, “Phoenix”, do të lansohet në nëntor, saktësisht me datën 23 të atij muaji.

Data 21 shtator është caktuar për publikimin e këngës së re, “Let You Love Me”, ndërkohë që albumi i ri i këngëtares nga Kosova mund të porositet që tani në platforma të ndryshme në internet.

Facebook

Trending

To Top